Kontakt


Prezes Zarządu 

Piotr Koźbiał
Email: piotr.kozbial@infimed.pl


Wiceprezes Zarządu

Janusz Wiwatowski
Email: janusz.wiwatowski@infimed.pl


Dyrektor ds. Rozwoju

Jerzy Janik
Email: jerzy.janik@infimed.pl
Tel: 606 713 235


 

Dział Handlowy

Przedstawiciel na terenie Polski 

MTC
Medical Trading Company Sp. z o.o.
34-300 Żywiec
ul. Kabaty 1
tel./fax. (033) 860-20-01
www.mtc-medical.com.pl

Dawid Koszycki
Dyrektor Handlowy
Email: marketing@mtc-medical.com.pl
Tel. kom.: 728 505 242


Dział Eksportu

Marcin Aksamit
Email: marcin.aksamit@infimed.pl
Tel: 602 406 852 

Marcin Stasica
Email: marcin.stasica@infimed.pl
Tel: 694 462 113 


Dział Kontroli Jakości i Serwisu

Waldemar Jurasz
Email: waldemar.jurasz@infimed.pl
Tel: 696 910 453 


Szef Produkcji

Robert Klimek
Email: robert.klimek@infimed.pl 
Tel: 602 406 547 


INFIMED Sp. z o.o.
ul. Kabaty 1
34-300 Żywiec, Polska
 Tel/Fax +48 33 861 40 96

Email: office@infimed.pl

NIP 553 251 29 67, REGON 243274947, KRS 0000463933
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział
Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Wysokość Kapitału Zakładowego: 500 000 PLN 


Bank:

Bank Spółdzielczy w Węgierskiej Górce

SWIFT: POLUPLPR

78 8131 0005 0016 2492 2000 0010 PLN
02 8131 0005 0016 2492 2000 0020 EUR
23 8131 0005 0016 2492 2000 0030 USD

adres INFIMED Sp. z o.o.
ul. Kabaty 1,
34-300 Żywiec,
Polska
tel/fax +48 33 861 40 96
email office@infimed.pl
NIP 553-251-29-67
REGON 243274947
KRS 0000463933
 
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Wysokość Kapitału Zakładowego: 500 000 PLN
bank Bank Spółdzielczy
w Węgierskiej Górce
SWIFT POLUPLPR
 
78 8131 0005 0016 2492 2000 0010 PLN
PL02 8131 0005 0016 2492 2000 0020 EUR
PL23 8131 0005 0016 2492 2000 0030 USD

© 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: strony internetowe